КОЛОКЕЙШН

КОЛОКЕЙШН

Кожному сучасному інтернет-проекту необхідно надійне розміщення, здатне забезпечити швидкісний доступ користувачів. Для цього просто незамінна найбільш поширена послуга колокейшн - фізичне розміщення сервера клієнта в центрі обробки даних з підключенням до високошвидкісних комунікаційних каналів, забезпечене безперервним електроживленням та параметрами зовнішнього середовища. Привабливість послуги полягає в тому, що Ви можете встановити наявне обладнання, бути цілком незалежним у виборі програмного і апаратного забезпечення.

Ми маємо достатню ємність шаф для розміщення Ваших серверів та мережевого обладнання, забезпечимо необхідні електроживлення та параметри навколишнього середовища. Додатково пропонуємо резервне копіювання даних власними ресурсами, моніторинг та управління.

Послуга Ціна за 1 місяць, грн.
Первинна установка (одноразово) 500 грн.
Розміщення обладнання, за 1 юніт (EIA) 2 760 грн.
Розміщення обладнання, за 2 юніти (EIA) 4 500 грн.
Розміщення обладнання, за 3 юніти (EIA) 6 300 грн.
Розміщення обладнання, за 4 юніти (EIA) 8 000 грн.
Розміщення ПК - форм-фактор Tower/MiniATX 3 400 грн.
Розміщення ПК - форм-фактора Desktop/SFF 3 400 грн.
Додатковий порт Ethernet, 100 Мбіт/с 400 грн.

* усі ціни без ПДВ.

** в разі застосування відключень електрики щомісячно застосовується доплата за фактом використання  генеруючих потужностей

***тарифи наведені з розрахунку споживання електричної потужності в межах 250 Вт на 1 юніт або ПК. У разі перевищення споживаної потужності вартість послуг пропорційно збільшується. Для розрахунку споживаної потужності використовуються спеціальні програмні засоби.

Date

14 серпня 2019

Categories

колокейшн
© 2016 Gmedia. All Rights Reserved.